BZG03C200-M3-08
MFR.Part #
BZG03C200-M3-08
JLCPCB Part #
C2979789
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 188V~212V 1uA@150V 200V 200Ω 3W SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS