BZG03C180-M3-18
MFR.Part #
BZG03C180-M3-18
JLCPCB Part #
C6522445
Description
1 Independent 1.25W 168V~191V 180V 1uA@130V 400Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS