BZG03B82-M3-08
MFR.Part #
BZG03B82-M3-08
JLCPCB Part #
C5604924
Description
1 Independent 1.25W 100Ω 1uA@62V 80.36V~83.64V 82V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS