BZG03B75-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03B75-M3-08
JLCPCB Part #
C5604921
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 100Ω 1uA@56V 73.5V~76.5V 75V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS