BZG03B62-HM3-08
MFR.Part #
BZG03B62-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093177
Description
1 Independent 1.25W 1uA@47V 60.76V~63.24V 62V 80Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS