BZG03B200-M3-18
MFR.Part #
BZG03B200-M3-18
JLCPCB Part #
C17354864
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 196V~204V 1uA@150V 200V 500Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS