BZG03B18-M3-18
MFR.Part #
BZG03B18-M3-18
JLCPCB Part #
C5583835
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 17.64V~18.36V 18V 1uA@13V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS