BZG03B180-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03B180-M3-08
JLCPCB Part #
C5565724
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 176.4V~183.6V 180V 1uA@130V 3W 400Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS