BZG03B130-M3-08
MFR.Part #
BZG03B130-M3-08
JLCPCB Part #
C7223605
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 127.4V~132.6V 130V 1uA@100V 300Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS