BZG03B11-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03B11-M3-18
JLCPCB Part #
C5604897
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 10.78V~11.22V 11V 4uA@8.2V 7Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS