BZG03B11-M3-08
MFR.Part #
BZG03B11-M3-08
JLCPCB Part #
C5604894
Description
1 Independent 1.25W 10.78V~11.22V 11V 4uA@8.2V 7Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS