BZG03B110-M3-18
MFR.Part #
BZG03B110-M3-18
JLCPCB Part #
C5583789
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 107.8V~112.2V 110V 1uA@82V 250Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS