BZD27C9V1P-M3-18
MFR.Part #
BZD27C9V1P-M3-18
JLCPCB Part #
C6522412
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 10uA@5V 4Ω 8.5V~9.6V 800mW 9.1V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS