BZD27C75P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C75P-M3-08
JLCPCB Part #
C5565674
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 100Ω 1uA@56V 70V~79V 75V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS