BZD27C51P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C51P-M3-08
JLCPCB Part #
C5565665
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1uA@39V 48V~54V 51V 60Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS