BZD27C4V3P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C4V3P-E3-08
JLCPCB Part #
C3738778
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 25uA@1V 4.3V 4V~4.6V 4Ω 800mW SMF(DO-219AB) Zener Diodes ROHS