BZD27C43P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C43P-M3-08
JLCPCB Part #
C5604827
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 1uA@33V 40V~46V 43V 45Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS