BZD27C39P-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C39P-HE3-08
JLCPCB Part #
C6755790
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1uA@30V 39V 40Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS