BZD27C30P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C30P-M3-08
JLCPCB Part #
C17339016
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 15Ω 1uA@22V 28V~32V 30V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS