BZD27C22P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C22P-M3-18
JLCPCB Part #
C7092994
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1uA@16V 20.8V~23.3V 22V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS