BZD27C200P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C200P-M3-08
JLCPCB Part #
C5957165
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1uA@150V 200V 500Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS