BZD27C160P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C160P-M3-18
JLCPCB Part #
C5957157
Package
DO-219AB(SMF)
Description
160V 1uA@120V 350Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS