BZD27C12P-M3-18
MFR.Part #
BZD27C12P-M3-18
JLCPCB Part #
C143723
Description
1 Independent 11.4V~12.7V 12V 3uA@9.1V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS