BZD27B91P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B91P-M3-18
JLCPCB Part #
C5604771
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1uA@68V 200Ω 800mW 89.18V~92.82V 91V ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS