BZD27B75P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B75P-M3-08
JLCPCB Part #
C145219
Description
1 Independent 100Ω 1uA@56V 73.5V~76.5V 75V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS