BZD27B4V7P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B4V7P-M3-08
JLCPCB Part #
C145221
Description
10uA@1V 4.61V~4.79V 4.7V 7Ω 800mW Independent DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS