BZD27B39P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B39P-M3-08
JLCPCB Part #
C145224
Description
1 Independent 1uA@30V 38.22V~39.78V 39V 40Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS