BZD27B30P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B30P-M3-18
JLCPCB Part #
C5565575
Description
1 Independent 15Ω 1uA@22V 29.4V~30.6V 30V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS