BZD27B24P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B24P-M3-08
JLCPCB Part #
C6522322
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1uA@18V 23.52V~24.48V 24V 800mW ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS