BYM11-200-E3/96
MFR.Part #
BYM11-200-E3/96
JLCPCB Part #
C17567798
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3V@1A 150ns 1A 200V 30A 5uA DO-213AB Switching Diodes ROHS