BFC247964473
MFR.Part #
BFC247964473
JLCPCB Part #
C3783047
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS