BFC247964223
MFR.Part #
BFC247964223
JLCPCB Part #
C3807052
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 22nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS