BFC247964163
MFR.Part #
BFC247964163
JLCPCB Part #
C3803980
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 200V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS