BFC247954274
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247954274
JLCPCB Part #
C3789014
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 270nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS