BFC247945753
MFR.Part #
BFC247945753
JLCPCB Part #
C3785933
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 75nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS