BFC247945394
MFR.Part #
BFC247945394
JLCPCB Part #
C3798399
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 390nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS