BFC247945134
MFR.Part #
BFC247945134
JLCPCB Part #
C3789134
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 130nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS