BFC247944754
MFR.Part #
BFC247944754
JLCPCB Part #
C3790978
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 750nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS