BFC247944165
MFR.Part #
BFC247944165
JLCPCB Part #
C6132409
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6uF 160V、250V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS