BFC247944135
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247944135
JLCPCB Part #
C3811484
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3uF 160V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS