BFC247942305
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247942305
JLCPCB Part #
C3782391
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS