BFC241911604
MFR.Part #
BFC241911604
JLCPCB Part #
C3811450
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 125V、400V 160nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS