BFC241911304
MFR.Part #
BFC241911304
JLCPCB Part #
C3801303
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 125V、400V 130nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS