BFC241811804
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC241811804
JLCPCB Part #
C3802926
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 180nF 25V、250V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS