BFC241777504
MFR.Part #
BFC241777504
JLCPCB Part #
C3795270
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、160V 750nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS