BFC241772704
MFR.Part #
BFC241772704
JLCPCB Part #
C3802658
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 270nF 63V、160V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS