BFC241741304
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC241741304
JLCPCB Part #
C3781826
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 130nF 63V、160V ±2% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS