BFC241713004
MFR.Part #
BFC241713004
JLCPCB Part #
C3808089
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300nF 63V、160V ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS