BFC241712404
MFR.Part #
BFC241712404
JLCPCB Part #
C3808429
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 240nF 63V、160V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS