BFC241712004
MFR.Part #
BFC241712004
JLCPCB Part #
C3788172
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 63V、160V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS